Menu
Norges Tennis- og Padelforbund
Home
Tournaments
Leagues
Clubs
Players
Ranking
Norsk
Menu
Log In
Menu
Barents Game 2022
Kamper - lørdag 3. september 2022
Log In
Barents Game 2022
Tromsø Tennisklubb | Tromsø
3. sep 2022 to 4. sep 2022
Regional Tournament
Favorite
Overview
Kamper
Spillere
Trekninger
Turneringer
Seedete spillere
Vinnere
Mer
lør.
3
sep
søn.
4
sep
Mer
Match schedule
lørdag 3. september 2022
Search in spiller and klubb...
List view
Grid view
Mer
1
Tromsø tennishall
1. Starting at 09:00
U19 M - Group A
Round 1
Otto Hietala
W
Adrian Selnes
4
1
4
0
2. Followed by
U19 W - Group B
Round 1
Emma Lødemel
Reeta Vähäsarja
W
0
4
1
4
3. Followed by
U25 W - Group A
Round 1
Hanna Grundstrom
Erda Kemppainen
W
0
4
0
4
4. Starting at 12:00
U19 M - Group B
Round 2
William Uhre Aas
Vili Mykkänen
W
0
4
0
4
5. Followed by
U25 M - Group A
Round 2
Knut Johan Jensvoll
Anton Lejon
W
3
4
2
4
6. Followed by
U25 W - Group B
Round 2
Solveig Bjanger
Edna Spahic
W
2
4
0
4
7. Followed by
U19 W - Group A
Round 3
Hanna Berg-Hansen
Amelie Hughes
W
0
4
1
4
8. Followed by
U25 M - Group B
Round 3
Håkon Berg
Niila-Tapio Magga
W
1
4
2
4
2
Tromsø tennishall
1. Starting at 09:00
U19 M - Group B
Round 1
Vili Mykkänen
W
Liam Sundstrøm
4
0
4
0
2. Followed by
U25 M - Group A
Round 1
Anton Lejon
Valtteri Laitinen
W
2
4
0
4
3. Followed by
U25 W - Group B
Round 1
Edna Spahic
W
Tuulia Leinonen
4
2
4
3
4. Starting at 12:00
U19 W - Group A
Round 2
Hanna Berg-Hansen
W
Isabell Bostrom
4
1
4
3
5. Followed by
U25 M - Group B
Round 2
Håkon Berg
W
Mimmi Sundøy
4
0
4
0
6. Followed by
U19 M - Group A
Round 3
Isac Vikman
W
Adrian Selnes
4
1
4
0
7. Followed by
U19 W - Group B
Round 3
Eivor Johansen
Reeta Vähäsarja
W
1
4
0
4
8. Followed by
U25 W - Group A
Round 3
Ingeborg Jensvoll
Erda Kemppainen
W
0
4
0
4
3
Tromsø tennishall
1. Starting at 09:00
U19 W - Group A
Round 1
Isabell Bostrom
Amelie Hughes
W
3
4
0
4
2. Followed by
U25 M - Group B
Round 1
Mimmi Sundøy
Niila-Tapio Magga
W
0
4
0
4
3. Followed by
U19 M - Group A
Round 2
Isac Vikman
Otto Hietala
W
1
4
0
4
4. Starting at 12:00
U19 W - Group B
Round 2
Eivor Johansen
Emma Lødemel
W
3
4
0
4
5. Followed by
U25 W - Group A
Round 2
Ingeborg Jensvoll
W
Hanna Grundstrom
2
4
4
2
4
2
6. Followed by
U19 M - Group B
Round 3
William Uhre Aas
Liam Sundstrøm
W
2
4
0
4
7. Followed by
U25 M - Group A
Round 3
Knut Johan Jensvoll
Valtteri Laitinen
W
0
4
0
4
8. Followed by
U25 W - Group B
Round 3
Solveig Bjanger
Tuulia Leinonen
W
1
4
0
4